انتقاد از کاروان های آزاد در عراق

[ad_1]

سفیر ایران در عراق در دیدار با رئیس حج و زیارت از فعالیت کاروان های آزاد که زائران در عراق را با مشکل مواجه می کند، انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، ایرج مسجدی در دیدار با سید صادق حسینی، رئیس سازمان حج و زیارت که در راس هیئتی برای بازگشایی مرز زمینی عراق به روی زائران و بررسی راهکارهای کاهش هزینه ها، اظهارات خود را بیان کرد. و افزود: سفر با کاروان های رایگان از نظر ایمنی، بیمه و به ویژه عدم پاسخگویی مشکلات زیادی را به همراه دارد.

وی با بیان اینکه امور زیارتی باید تحت نظارت سازمان حج و زیارت باشد، یادآور شد: هر زمان که کاروان ها با مجوز سازمان حج و زیارت وارد می شوند، احساس راحتی می کنیم تا زمانی که کاروان ها بدون نگهبان حضور دارند و کاروان ها حضور دارند. حج و زیارت ساختار، نظارت، بیمه و فعالیت فرهنگی دارد در حالی که در کاروان های آزاد چنین چیزی وجود ندارد.
حسینی رئیس سازمان حج و زیارت با تاکید بر رسیدگی به مشکلات و دغدغه های زائران به منظور افزایش رضایتمندی زائران، افزود: هزینه های بالای سفرهای هوایی و بازگشایی مرزهای زمینی از جمله مشکلاتی است که می توان به آن اشاره کرد. در جلسات با مقامات عراقی مورد بررسی قرار گرفته است.» آنها برای تسهیل امور زائران تا حصول نتیجه ای که رضایت را افزایش می دهد، مطرح و نظارت شده اند.

سفیر ایران در عراق همچنین گفت: ما تمام تلاش خود را برای محدود کردن سفرهای هوایی انجام می دهیم، ضمن اینکه می توانیم در موضوع حج به توافق خوبی برسیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.