فعال سیاسی: اصولگرایان در دولت کم هستند

[ad_1]

یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: اصولگرایان در دولت احمدی نژاد بیشتر از دولت اصلی بودند، اما اکنون گرایش های اصولگرایان که تعدادشان محدود است روی کار آمده است.

عزت الله یوسفیان ملا در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه اصولگرایان اندکی در قدرت هستند، اظهار کرد: اکثر اصولگرایان سهمی در دولت ندارند و اگر از همه توانمندهای جریان اصولگرا استثمار می شد اوضاع بهتر می شد. برای فرار از مسئولیت اصولگرایان که بعداً گفتند ما در قدرت نیستیم و پاسخگوی عملکرد دولت نخواهیم بود.

وی ادامه داد: رئیس جمهور قرار بود از تمام ظرفیت های جریان اصولگرا استفاده کند که پست هایی که بر بخش کوچکی از جریان اصولگرا تاثیر می گذارد و اکثر اعضای آن به دولت نرسد. رئیس جمهور گفت که به هیچ جریانی تعلق ندارد، اما در عمل از تعداد کمی از اصولگرایان استفاده کرده است.

سخنگوی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرایش های جناحی بر تخصص و تعامل ترجیح داده می شود، گفت: در حال حاضر از برخی انتصابات رضایتی وجود ندارد زیرا دولت موکلین خود را به یکی دو گرایش کوچک اصولگرا محدود کرده است. کاهش یافته و در نتیجه دولت و مردم ضرر می کنند.

یوسفیان ملا همچنین پیشنهاد کرد که اگر افراد متخصص، متعهد و امین انتخاب شوند، حکومت بدون داشتن تخصص لازم کارآمدتر خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در سال 1355 همه اصلاحات روی کار آمد. اکثر اصلاح طلبان در دولت کفرآمیز بودند. در دوره احمدی نژاد اصولگرایان بیشتر از دولت فعلی بودند، اما اکنون گرایش های اصولگرا که جمعیت محدودی دارند به قدرت رسیده اند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.