معرفی انواع برشکاری لیزری فلزات (2)

برش لیزر فلزات تهران, برش لیزری فلز برنج, برش فلزات با لیزر, برش لیزر فلز تهران, برش لیزری فلزات تهران, خدمات برش لیزر فلزات چهاردانگه, خدمات برش لیزر فلزات, خدمات برش لیزر فلزات تهران, برش لیزر فلزات دستگاه, برش لیزر فلزات صنعتی, طراحی برش لیزر فلزات, لیزر برش فلزات کوچک, دستگاه برش لیزری مخصوص فلزات, مرکز برش لیزر فلزات, نرخ برش لیزر فلزات, هزینه برش لیزر فلزات

دستگاه برش لیزر قابلیت کارکرد بر روی نمد، پارچه، چرم، مواد نرم، کاغذ، چوب و حتی فلز را دارد اما کارکرد دستگاه برش لیزر بر روی فلز جالب نمیباشد.

این دستگاه اکثر متریال های غیر فلزات مانند نمد، پارچه، پلکسی، چوب، چرم، کاغذ، مقوا و … از این نوع دستگاه لیزر برای حک روی فلزات مانند استیل و طلا استفاده می شود.

در ادامه برای شما سوالاتی که برای خریداران پیش می آید و نکاتی برای خرید دستگاه لیزر آورده ایم. عاملهایی که در ادامه معرفی میکنیم روی قیمت برش فلزات با لیزرتاثیر میگذارد.

حکاکی روی فلزات و استفاده از این دستگاه در مجسمه سازی از دیگر مزایای برش لیزر فایبر است. اگر تمایل دارید “برش لیزری” را بهتر شناخته و با مزایا و کابردهای “برش لیزر” بهتر آشنا شوید، شما را به خواندن مقالات “مزایای برش لیزری چیست ؟ ” و ” برش لیزر چیست؟ و برش لیزر چه کاربردی دارد؟ ” در همین سایت دعوت می کنیم.

برنج از مدتها پیش حتی قبل از تاریخ شناخته شده بود؛ در آن زمان که انسان هنوز فلز روی را نمیشناخت با ذوب کردن مس همراه با کالامین (سنگ معدن فلز روی) برنج تولید میکرد.

برنج طلایی : كه نرم ترین فلز برنج است با95% مس و 5% روی كه در ساخت مهمات جنگی كاربرد دارد. Conte᠎nt w as generat᠎ed with the  he lp of GSA Content᠎ G᠎en​erator Demov​ersion .

مدت زمانی که چشمی لیزر باید روی هر نقطه از ورق برای برش توقف داشته باشد، با ضخیمتر شدن برش فلزات با لیزر ورق بیشتر میشود.

برش و حکاکی با دستگاه لیزر دارای سرعت و دقت بسیار بالایی میباشد و استفاده از این دستگاه باعث می شود کارها خیلی بهتر و با کیفیت تراز زمانی که دستی انجام می گرفت، انجام شود.

ورق های خیلی سنگین که ضخامت آن ها بالاتر از ۶۰ میلیمتر و کمتر از ۶۰۰ میلیمتر می باشد ورق های سنگین هستند.

از جمله مواردی که موجب ایجاد محدودیت در جوشکاری لیزر می شود قابلیت انعکاس نور در سطح فلز است. مجموعه صنعتی برش لیزر تهران به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در صنعت برش فلزات به وسیله دستگاههای برش لیزر، خط مشی خود را در جهت ارتقای صنعت کشور و افزایش سطح کیفی محصولات مرتبط قرار داده است.

مواد مذاب از سطح فلز به وسیله گاز نیتروژن و اکسیژن جدا می شود. برش آهن و فلزات، از طریق لیزر، به این نحو است که اشعه به وسیله یک منبع با توان زیاد به سمت محل مورد نظر ساطر شده و نقطه مورد نظر را ذوب یا تقطیر می کند،که این امر موجب برش آهن و فلزات می شود.

علاوه بر این فیبر نوری موجود در این دستگاه می تواند اشعه لیزر را در یک نقطه کوچک متمرکز کند و سپس آن را با قدرت بسیار بالایی خارج کند.

همچنین دقت بسیار بالایی برش لیزری از مزایای دیگر استفاده از دستگاه لیزر می باشد. همان طور که گفتیم از دیگر مزایای برش لیزر برنج ، کیفیت بالای برش خواهد بود.

برند هایی که در ایران نمایندگی انحصاری دارند و هیچ شرکت و یا فردی این امکان را ندارد آن برند را به غیر از خود شرکت تولید کننده یا نماینده انحصاری آن در بازار عرضه نماید.

از کیفیت و سرعت خدمات پس از فروش شرکت فروشنده و اصالت آن اطمینان کسب نمایید. دستگاه لیزری که برای برش آهن و فلزات مورد استفاده قرار می گیرد، منجر به افزایش سرعت و کاهش هزینه در مجموعه های صنعتی می شود.

هزینه پایین حکاکی لیزری و وجود مواد اولیه ارزان قیمت یک راه حل برای شخصی سازی جوایز و جام ها به وجود آورده اما حکاکی های دستی یک راه حل مناسب برای جام ها و کاپ های گران قیمت قهرمانی هستند.

برش لیزری فلزات تهران راهی ارزان و آسان برای لیزر برش فلزات کوچک و بزرگ با هر ضخامت و هر نوع جنسی است.

لیزر CO2 برای برشکاری صنعتی بسیاری از مواد از جمله فولاد، آلومینیوم، فولاد ضدزنگ، تیتانیم، کاغذ، موم، پلاستیک، چوب و پاچه استفاده میشود.

قیمت برش لیزر انواع فلز چگونه تعیین میشود؟ برای برش انواع فلزات میتوانید از دستگاه لیزر استفاده کنید اما یقیناً قیمت کار با یکدیگر متفاوت است.

در حالی که، مقادیر متفاوت عنصر روی در فلز برنج موجب پدید آمدن ویژگی های مختلفی در این فلز می شود، قابلیت چکس خواری و هدایت جریان الکتریکی در همگی یکسان می باشد.

امروزه دستگاه های برش و حکاکی لیزری در صنایع مختلفی مانند طلاسازی، تبلیغات، پوشاک، کیف و کفش، صنعت، ساختمان سازی، دکوراسیون داخلی و …

قیمت دستگاه برش لیزری بر اساس معیارهای مختلفی تعیین میگردد. که هر نوع از این دستگاه نیز از لحاظ تکنولوژی ساخت دارای دو دسته فایبر و لیزر co2 هستند.

دومین نکته ، خدمات پس از فروش دستگاه ها است .شرکتی که به خدمات پس از فروش خود متعهد است و تضمین می کند که خدمات سریع و گارانتی بی بهانه ای ارائه نماید قطعا بخشی از مبلغ فروش را به عنوان گارانتی آن در نظر میگیرد ولی شرکت هایی که در عمل تعهدی به گارانتی ندارند و صرفا در کلام و بر روی کاغذ به صورت غیر واقعی دستگاهی را ضمانت می کنند می توانند دستگاه را با قیمت ارزانتر بفروشند ولی در هنگام گارانتی به هر بهانه ای پاسخگو نیستند و طفره می روند .

یک از معتبرترین و بهترین شرکت هایی که در این عرصه مشغول به فعالیت است مجموعه برش لیزر سوریان است.

دستگاه برش لیزر تابش TABESH نیز یک برند انحصاری ساخت ایران است که توسط شرکت تابش لیزر در ایران عرضه می گردد .

دستگاه های لیزر عرضه شده توسط شرکت ، دارای تاییدیه های معتبر بین المللی هستند که نشانه ای از کیفیت محصولات عرضه شده است.

این سیستم معمولاً به صورت یک سیستم بازتابی برگشتی عمل میکند که میتواند تشخیص دهد که آیا بیش از حد تابش لیزر از طریق اپتیک بازتاب می یابد.

این کار معمولاً قبل از ایجاد هرگونه آسیب عمده، لیزر را متوقف میکند. بسیار راحتتر و سریع تر از فلزات سختتری از قبیل آهن،گالوانیزه،استیل و …

ضخامت ورق فلز: برش فلزات با ضخامت ضخیمتر نیاز به تابش بیشتر لیزر دارد. شرکت تابش لیزر دارای بیش از 15 سال فعالیت مستمر در تولید و واردات دستگاه های لیزر و فروش صدها دستگاه از انواع دستگاه های برش و حکاکی لیزری و CNC در کل کشور است .

یکی از پرطرفدارترین دستگاه های انتخابی از شرکت رکورد، دستگاه لیزر سایز 130 در 90 می باشد. سایز این دستگاه برای اکثر صنایع مناسب می باشد مگر اینکه برای برش و حکاکی سایزهای بزرگتر، نیاز به دستگاه های بزرگتری مثل دستگاه لیزر 130 در 80 داشته باشید.

همچنین در همان زمان لیزر co۲ برای برش غیر فلزات مانند پارچه استفاده شد. بازار را بشناسید. مشتریان خود را بشناسید و همچنین رقبای شهر خود را به خوبی برانداز کنید.

برش لیزری گازی همچنین از نیتروژن استفاده میکند که برای برش فلزاتی مانند استیل و آلومینیوم خوب کار میکند، گرچه باید دقت داشته باشید که نیروژن مورد استفاده حتماً خالص باشد.

فاصله بین بریدگی ها باید حداقل 3 میلی متر باشد در حالی که زبانه ها باید حداقل 1 میلی متر یا به اندازه ضخامت قطعه فلزی از هم فاصله داشته باشند.

چیلر بدون کمپرسور فقط با سیستم گردش آب کار می کند که برای دستگاه های برش لیزری با توان کم استفاده می شود.

از این فرآیند برای فرم دهی ورقهای تخت فلزات به اشکال موردنظر است . در برش توسط اشعه ليزر، از انجا که اشعه به صورت کانونی می تابد، قطعات قبل و بعد از برش تغییر دمای نا محسوسی دارند در نتیجه خواص مكانيكي و فيزيكی متریال مورد استفاده حفظ می گردد.

این روش نوین هنگامیکه برای برش قطعات فلزی مورد استفاده قرار می گیرد فواید قابل توجه ای ارائه می کند .

برای برش فلزات با قطر بیشتر از 1 میلی متر باید از دستگاه های برش لیزر با توان 300 وات و بیشتر استفاده کرد.

اول باید بدانید که دستگاه های لیزر به دو نوع برش و حکاکی فلزات و غیرفلزات تقسیم شده اند. رایجترین برش لیزری با دو گاز اکسیژن و نیتروژن انجام میشود که درباره آن بیشتر خواهید خواند.

فناوری است که در آن از اشعه لیزر برای برش اجسام استفاده میشود؛ و نوعاً از این فناوری در زمینه صنعت استفاده میشود.

برای ورقههای بزرگ باید از دستگاههای بزرگ هم استفاده کرد. برای دستگاه لیزر حکاکی باید بودجه لازم را اختصاص دهید.

برنج یکی از مواد اولیهای است که میتوان از آن برای ساخت ظروف مختلف آشپزخانه، ظروف تزئینی ، فشنگ اسلحه گرم و در کشتیسازی استفاده کرد.

لازم به ذکر است دستگاه لیزر برش مخصوص فلزات را میتوان در کلیه صنایعی که احتیاج به برش دقیق، بدون رنجه و لبه نظیر استیل، مس، برنج، آهن، آلومینیوم، برنز، فولاد و انواع آن را دارند استفاده کرد.

حضور در این کلاس های آموزشی فرصتی ایده آل به منظور آشنایی با جدیدترین تکنولوژی دستگاه برش لیزر فایبر ، پرس برک و انواع خمکن، بررسی دقیق ، نگهداری و تعمیرات و …

تکنولوژی بکار رفته در فایبر لیزر RADOX امکان برش انواع فلزات رنگی را میسر نموده و این در حالی است که با تکنولوژی قدیمی لیزرهای 2CO امکان آن وجود نداشت.

نوع دیگر پرکاربرد دستگاه لیزر co2 است که برای برش های فلزی و غیر فلزی استفاده می شود. دیگر دستگاه برش لیزری که بسیار قوی و پرکاربرد است لیزر فایبر است که مجموعه برش لیزر سوریان از این لیزر قدرتمند نیز به منظور تولید محصولاتی تمیز و باکیفیت بهره می گیرد.

مسائله تهویه بسیار مهم است می توان از دودکش بخاری جهت تهویه استفاده کرد به شرط آن که اگر در طبقه همکف هستید دودکش بخاری در بقیه طبقات مشترک نباشد.

دستگاه های سی ان جی بهترین گزینه برای استفاده در این مرحله است که دلیل آن دقت و کیفیت بالایی و نیز زمان لازم برای برش قطعات آهنی و غیر آهنی، آلیاژی، آلومینیومی و به بطور کلی هر نوع آلیاژ فلزی را کاهش می دهد.

از این دستگاه ها برای بریدن درست و با دقت محصولات فلزی و غیر فلزی استفاده می شود. در بحث برش لیزر CNC (سی ان سی) دستگاه موجود قابلیت برش ورق های آهنی با ضخامت های مختلف تا 20 میلیمتر و طول 6 متر و عرض 2 متر و برای برش ورق های استنلس استیل و آلومینیوم و گالوانیزه تا ضخامت 8 میلیمتر و طول 6 متر و عرض 2 متر را دارد.

مرکز تخصصی پیکسل اصفهان مفتخر است تا در زمینه طراحی و تولید پیکسل های متنوع با شرکت ها و ارگان های مختلف همکاری داشته باشد.

بهترین روش ، اخذ شماره تماس چند نفر از خریداران آن دستگاه از شرکت مربوطه و تحقیق در مورد خدمات بعد از فروش از خود مشتریان سابق آن شرکت است.

اگر قصد دارید قطعات فولادی خود از جمله برش ورق فولادی ، برش قوطی و پروفیل ، برش میلگرد را با کیفیت بالا و آخرین تکنولوژی برش دهید، کالاهای خود را به ما بسپارید.

مهمترین قسمت های یک دستگاه برش لیزری ،1 تیوب لیزر 2 -مادربرد 3- پاور 4- لنز و آینه های دستگاه می باشد و عمدتا سایر قطعات و آپشن های دستگاه در کیفیت کار تاثیر چندانی ندارند.

اگر برای حکاکی یا مارک زنی بر روی یک قطعه فلزی در یک خط تولیدی ، به دستگاهی نیاز باشد قطعا دستگاه حکاکی لیزری فایبر جوابگوی نیاز ماست.

به عنوان مثال، یک لیزر فایبر پالسی 100 وات می تواند به راحتی به حداکثر توان 10000 وات برسد. ارائه خدمات و سفارش ها را در تیراژهای مختلف با حداکثر سرعت و دقت بالاتری انجام دهد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.