حسن پور: دولت برای دارو راه حل اضطراری بیندیشد

[ad_1]

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به گرانی داروها تاکید کرد: سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی و دولت باید برای موضوع دارو برای مردم چاره اندیشی عاجل و فوری داشته باشند. .

شهباز حسن پور در گفت وگو با ایسنا، با تایید گزارشی مبنی بر عدم تخصیص ارز درمانی ترجیحی از بهمن ماه سال گذشته، گفت: متاسفانه در روزهای اخیر وضعیت پزشکی کشور در وضعیت بسیار بدی قرار داشته است. “

معاون مردم سیرجان و بردسیر در مجلس با بیان اینکه در این مدت به ویژه اقشاری ​​که تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند، با مشکلات اساسی مواجه بودند، خاطرنشان کرد: بسیاری از مردم هنگام تماس یا مراجعه به مسئولان از وضعیت گله مند بودند. نمایندگان و ابزار مورد علاقه هستند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی تاکید کرد: در حالی که وزارت بهداشت تلاش خود را می کند، سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی و دولت باید برای موضوع داروی مردم چاره ای سریع و عاجل بیندیشند.

حسن پور در خصوص گرانی داروها نیز گفت: افزایش قیمت دارو علاوه بر مشکل عدم ارز ترجیحی ناشی از سوء استفاده هایی است که برخی از افراد در بازار انجام می دهند و همچنین ناهماهنگی در نظارت ها. “

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.