خواندن قرآن باعث افزایش فهم می شود

[ad_1]

ایسنا/ گیلان فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: قرائت قرآن و حضور در محافل قرآنی، دل ها را به خدا نزدیک می کند و باعث تقویت باورها و بینش ها می شود تا کسانی که با قرآن انس می گیرند هرگز از لطف الهی دور نشوند و گمراه نشوند. ”

دریادار شهرام ایرانی، قرآن را رمز پیروزی در برابر توطئه دشمن دانست و گفت: امروز دشمن بر این موضوع متمرکز است، یکی از اهداف اصلی دشمنان و جوانان کشورمان باید هوشیار باشد.

وی افزود: جنگ نرم و تضعیف ایمان جوانان یکی از اهداف امروز دشمنان کشورمان است که درک و پایبندی به نام رهبری برای جلوگیری از توطئه های دشمن است.

امیر دریادار ایران گفت: امروز مقام معظم رهبری به شما جوانانی که باید برای کسب علم و تجربه نیروی دریایی انقلابی و حفظ و حراست از کشور و پاسداری از آرمان های شهدا و حفظ و حراست از آرمان های شهدا تلاش و کوشش کنید، گفت: انقلاب یک وظیفه ملی است.» برای رسیدن به اهداف رهبر معظم انقلاب.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش گفت: قرائت قرآن و شرکت در محافل و محافل قرآنی موجب تقرب قلوب به خداوند و تقویت اعتقادات و افزایش بصیرت می شود تا کسانی که با قرآن انس می گیرند هرگز گم نشوند. . لطف خداست و گم نمی شود.

من باید بگویم؛ محفل انس با قرآن با حضور امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در مسجد ولی عصر(عج) مرکز آموزش نیروی دریایی باقرالعلوم(ع) نجف رشت برگزار شد. در این محفل نورانی قاری و نفر اول رشته حفظ کل قرآن کریم در مسابقات نابینایان جهان اسلام در سال 1400 امید رضا رحیمی و همچنین محمد فلاح پور حافظ و قاری بین المللی قرآن کریم به تلاوت آیاتی از قرآن کریم پرداخت. چهارشنبه تجلیل شد.

خواندن قرآن باعث افزایش فهم می شود

خواندن قرآن باعث افزایش فهم می شود

خواندن قرآن باعث افزایش فهم می شود

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.