اقدام تروریستی در مزارشریف تکمیل کننده توطئه ایجاد تفرقه بین امت اسلامی است.

[ad_1]

مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه ای جنایات اخیر علیه مسلمانان در افغانستان را محکوم کرده و خواستار اقدام جهانی در این زمینه شده است.

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا
از قتل النفس بی جان و فساد فی الارض، بلکه قتل همه مردم (مائده – 32)

دستان کثیف و جنایتکار تروریست های تکفیری بار دیگر از آستین تندروهای وحشی بیرون آمده و در ماه مبارک رمضان به خون مسلمانان و روزه داران افغانستان آلوده شده اند.
این اقدام تروریستی هتک حرمت به ماه مبارک رمضان خانه خدا و ادامه کشتار بی گناهان است که به دور از ارزش های انسانی، اخلاقی و دینی و توسط جنایتکاران و تروریست ها با آمریکا انجام می شود. پشتیبانی. باعث ایجاد بحران در منطقه می شود. در سوریه و عراق، چندین رسوایی آنها قبلاً شنیده شده است.
اقدام تروریستی اخیر در مزارشریف در حقیقت تکمیل یک توطئه و توطئه برای تفرقه افکنی امت اسلامی است، یک بار در مسجد الاقصی و بار دیگر در پاکستان و اکنون در افغانستان و به همه نشان می دهد که چنین است. جنایات مرز نمی شناسند.
البته چنین اقداماتی برای ایجاد تنش و ایجاد جنگ های قومی و مذهبی، کشتار و کشتار مسلمانان و در نتیجه ایجاد تصویری غیرواقعی و اسلام هراسی برنامه ریزی شده است.
مجمع جهانی بیداری اسلامی این اعمال و جنایات بزدلانه را به شدت محکوم می کند و تاکید می کند که حکومت کنونی افغانستان مسئول تامین امنیت همه مسلمانان در انجام وظایف دینی است و باید در این زمینه پاسخگو باشد و باید اطمینان حاصل کند که مردم مسلمان افغانستان این کار را انجام خواهند داد. همانگونه که در عراق و لوانته انجام داده اند به زودی پاسخ دهند و از همه دولت ها، ملت ها، شخصیت ها، گروه ها و احزاب جهان اسلام و آزادی خواهان جهان می خواهد که در مقابل دشمنان استراتژیک اتحاد، همدلی و همبستگی را حفظ کنند. اسلام. و عوامل بازیگوش باید آنها را تصرف کنند و با دلجویی از خانواده شهدا و مجروحان و مجروحان از تکرار این فجایع جلوگیری کنند.
انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.