فضای مجازی خیریه های زیادی دارد که ما از آنها استفاده نکرده ایم

[ad_1]

یکی از نمایندگان سابق مجلس گفت: فضای مجازی هر لحظه در حال توسعه و گسترش است و مملو از خیریه های بسیاری است که تاکنون از آنها در دریای آزاد استفاده نکرده ایم و باید تلاش کنیم تا اقدامات مفیدتری در این زمینه انجام دهیم و توسعه دهیم. دیدگاه های رهبری در حال توسعه.» در نظر بگیرید.

حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اهمیت توسعه فضای مجازی در کشور، اظهار کرد: فضای مجازی باید بر اساس فرمایشات رهبری تکامل یابد تا همه از آن بهره ببرند و ما بتوانیم از فضای خود استفاده کنیم. پیام ما را برسانید انتقال به دنیا. همچنین باید مسائل اخلاقی را در نظر بگیریم تا از این فرصت استفاده کنیم، به مسائل اقتصادی توجه کافی داشته باشیم و از این فضا برای اشتغالزایی مشروع و قانونی استفاده کنیم.

وی افزود: می توان از فضای مجازی برای همگامی با کشورهای مسلمان و برخی کشورهای همسایه مانند چین و روسیه و همچنین کشورهای آفریقایی استفاده کرد که می توانند مراکز خوبی برای فعالیت اقتصادی ما باشند. باید بتوانیم ارز مورد نیاز یک کشور را در تعامل اقتصادی با کشورهای همسایه به دست آوریم و با کشورهای دور به گونه ای ارتباط برقرار کنیم که به توسعه اقتصادی ما کمک کند و در همه این موارد نقش فضای مجازی می تواند مهم باشد.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه فضای مجازی باید گسترش یابد تا جوانان و دانشگاهیان ما از آن بهره بیشتری ببرند، گفت: جوانان و دانشگاهیان ما باید با استفاده درست از فضای مجازی بیشتر در دنیای علم آموزش ببینند و با دنیای خارج ارتباط علمی داشته باشند. . و بتوانند دستاوردهای علمی خود را بیش از پیش به جهانیان عرضه کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز فضای مجازی در حال رشد و گسترش است و مملو از خیریه های بسیاری است که هنوز نیازی به استفاده از آنها در این دریای بزرگ نداشته ایم. بنابراین باید به دنبال انجام اقدامات مفیدتر در این زمینه و در نظر گرفتن دیدگاه های رهبری در توسعه فضای مجازی باشیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.