کاتالوگ فن زیلابگ

کاتالوگ فن زیلابگ
فن زیلابگ , سایت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ, کاتالوگ فن زیلابگ آلمان, فن 50 زیلابگ, فن رادیال زیلابگ, فن رادیال زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن اکسیال زیلابگ آلمان, فن کندانسور زیلابگ, فن چیلر زیلابگ, فن چیلر زیلابگ المان, فن تونلی زیلابگ آلمان, فن اواپراتور زیلابگ, فن اکسیال اروپایی, فن زیلابگ اره ای, شرکت فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ 50 سانت, فروشنده فن زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فن زیلابگ فروش, قیمت فن کندانسور زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 63, فن های زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, فن صنعتی زیلابگ, فن مکنده زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن زیلابگ مشهد, فن اکسیال زیلابگ, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن سردخانه ای زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, خرید فن زیلابگ

شرکت زیلابگ در راستای بر طرف نمودن نیاز های مختلف در حوزه فن و هواکش محصولات متنوعی را به بازار عرضه نموده که در زیر به سری های اصلی این محصولات معرفی شده است.

فن زیلابگ 50 سانت

نیروگاه ها و تاسیسات فرآوری مواد غذایی برخی از صنایع اصلی هستند که در آنها به طور گسترده ای از تهویه صنعتی استفاده می شود.

قیمت فن کندانسور زیلابگ

جنس پره های آن فلزی است و در صنعت کشاورزی ، باغبانی ، اوپراتورها ، تجهیزات خنک کننده مانند فن یخچال های خانگی و انواع کندانسورها کاربرد دارد و همچنین مناسب برای تهویه و مطبوع سازی هوای صنایع می باشد.

از هواکش اکسیال ( فن آکسیال ) در موارد گوناگون ، از فن های تجهیزات الکترونیکی تا هواکش های غول پیکر تونل باد ، استفاده می شود.

هواکشهای آکسیال زیلابگ صنعتی به هواکشهایی میگویند که قطعات آنها از ورق آهن یا احتمالاً آلومینیوم درست شده و معمولاً در کارگاهها و کارخانجات صنعتی بزرگ از آنها استفاده می گردد.

کندانسور های هوا خنک دارای سادگی زیادی در نصب هستند و همچنین تعمیر ونگهداری ساده تر و کم هزینه از نقاط قوت استفاده از این نوع کندانسور ها است ، اگر چه تامین هوای تازه برای کارکرد صحیح آنها اهمیت زیادی دارد.در کندانسور های با ظرفیت بالا و سایز های بزرگ به علت نصب فن های بزرگتر نویز بیشتر می شود که این مشکل با نصب فن های مجهز به والرینگ کمترمی گردد.

اگر فن آکسیال آسیبی ببیند، یک بازبینی معمولی برای عیب یابی آن کافیست و هم چنین می توان با هزینه های کم آن را تعمیر نمود.

خرید فن زیلابگ

این مسئله نه تنها در پایین آوردن هزینه های مؤثر است بلکه در صرفه جویی زمان کارگران و واحد صنعتی هم تأثیر مثبتی خواهد داشت.

نیروی گریز از مرکز و زاویه ۹۰ درجه یا عمود بر محور گردش پروانه، اساس کار این فن است. طراحی و عملکرد فن گریز از مرکز بسیار متفاوت از فن محوری است.

برای اطلاع از قیمت و خرید هواکش صنعتی محوری مدل ECI-VEMبا کارشناسان آذر فن تماس حاصل فرمایید. آرایش مثلثی لوله ها باعث می­شود که هوا با تمام سطح لوله­ها در تماس باشد .

نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان

در مناطق حاره ای که دمای بالاتر محیط باعث افزایش فشار کندانس می شود کارکرد مناسب کندانسور مستلزم انتخاب درست آن از نظر سطح تبادل است که در این صورت کارکرد آن تضمین می شود .

فن هواکش زیلابگ

همچنین فاصله بین لوله­ها طوری طراحی شده که بهترین تناسب بین حجم مبرد در گردش و سطح تبادل ایجاد گردد.

بهترین نوع فن برای این قبیل فعالیت ها، فن آکسیال است که از راه های مختلف بهره وری بالایی را می تواند در صنعت داشته باشد.

فن زیلابگ 50 سانت سه فاز

موتور فن های سری FTP از نوع “فن با روتور بیرونی” بوده، که این موتورها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.

هواکش زیلابگ فن آکسیال با قاب گرد ZILABEG سری FTP از نوع موتور فن هایی با روتور بیرونی هستند ، این موتور ها دارای خصوصیاتی از قبیل : ساختار کوچک ، نصب آسان ، کاهش مصرف انرژی و راندمان بالا هستند.

در شرایطی که فضا و ظرفیت اجازه دهند سعی می شود تا حد امکان کندانسور دارای ردیف لوله های کمتری باشد به این دلیل که هوای عبوری از هر ردیف لوله در مرحله ی بعدی ظرفیت کمتری جهت پذیرش حرارت دارد و این امر موجب کاهش ظرفیت کندانسور می شود و راندمان آن را در مقایسه با کویل کندانسوری با همین ابعاد کاهش می دهد.

فن اکسیال زیلابگ

از نظر قرار گیری فن کندانسور در مکش یا دهش قرار گرفتن فن در حالتی که هوا به داخل کندانسور مکیده می شود به دلیل جریان هوای یکنواخت در ورود به کویل کندانسور باعث بالا رفتن راندمان کندانسور می شود .

کندانسور جزیی از قطعات سیکل برودت می باشد که وظیفه دارد گرمای جذب شده به وسیله ی مبرد را که طی فرآیند تبخیر جذب شده است به محیط دفع کند که البته به این گرما گرمای ناشی از فرآیند تراکم را نیز باید اضافه کنیم همین امر موجب میشود سایز کندانسور در مقایسه با دیگر اجزای سیکل برودت بزرگتر باشد .از آنجایی که گرمای دفع شده در دمای بالا و فشار بخار بالا تا نقطه ی اشباع مبرد افت می کند و بخار داغ به مایع تبدیل می شود نام این مبدل کندانسور نام گذاری شده است .

قیمت فن زیلابگ

اما هواکشهای صنعتی دارای پروانههایی با مقاومت بالا در برابر خوردگی و از جنس انواع فلزات و آلیاژها هستند. کمپرسور اسکرو CSH40 با یکی از دو الکتروموتور موتوژن تبریز یا گوانلو چین که تحت لیسانس المان تولید میشود قابل سفارش است،هر دو الکترو موتور از توان 40 اسب بخار معادل 30 کیلو وات بهره می برند،طبق ازمایشات دقیق تیم ما هردو الکترو موتور از نظر توانایی و کیفیت ساخت برابر اند و هیچ برتری نسبت به یکدیگر ندارند.

فروشنده فن زیلابگ

که باعث میشود جریان هوا به تمامی قطعات کمپرسور برسد و تبادل گرمایی بین هوا و قطعات کمپرسور به بهترین شکل ممکن انجام شود.کمپرسور اسکرو CSH40 داری در های طوسی رنگ است.که در مواقع نیاز با کلید مخصوص باز میشوند تا دسترسی به قطعات داخلی کمپرسور به بهترین شکل انجام گیرد.این قابلیت باعث میشود که هنگام سر رسید سرویس کمپرسو زمان لازم برای سرویس ان بصورت قابل توجهی کاهش پیدا کند.

همچنین برق ورودی به دستگاه چیلر ۳۰ تن برق ۴۰۰ ولت سه فاز ۵۰ هرتز است و اجزای برقی نیز یا از برند HYUNDAI کره یا Schneider فرانسه که هر دو از بهترین قطعات موجود در بازار هستند، انتخاب می گردد.

برند زیلابگ معتبرترین برند اروپایی موجود در بازار ایران می باشد که فن های کندانسوری با کیفیت بسیار بالایی تولید می کنند.

علاوه بر اینکه از گارانتی معتبر 18 ماه بر خوردار هستند مراکز خدمات و پشتیبانی نیز در سراسر ایران دارند که تعمیر کاران مجاز و آموزش دیده توسط برند تولید کننده آماده ارایه خدمات فنی به شما مشتریان عزیز است.

شرکت صبا تصویر کیمیا صاحب برند تیراژه دارای سابقه ۳ دهه فعالیت تولیدی در ایران است. کلاس حفاظتی فن کندانسور ها IP54 بوده و دارای یکسال گارانتی می باشند.

همچنین مشخصات الکتریکی فن ها 380v/50Hz یا 220v/50Hz می باشد که در جعبه تقسیم تعبیه شده روی بدنه کندانسور سر بندی می شوند.

اتاقک های ثابت و یا سیاری هستند که جنس بدنه آن فلزی بوده و دو جداره می باشد. این هواکش 40 سانت بدون قاب دارای دور موتور 1380 دور در دقیقه بوده و این محصول دارای استاندارد IP54 بوده و به همین دلیل می توانید از آن در محیط های مرطوب و پر از گردوخاک از آن استفاده کنید.

به طور معمول، از یک تا 10 فن بدون قاب در کندانسور استفاده میشود. این محصول در سه نوع قاب دار ، بدون قاب و کانالی تولید می گردد.

فن کندانسور زیلابگ

متداول ترین نوع کندانسور های هوا خنک تشکیل شده از تعدادی لوله و فین که تشکیل دهنده ی کویل کندانسور هستند و اجازه دفع حرارت جذب شده به محیط بیرون را می دهند در سیستم های تبرید عمل دفع حرارت به محیط با دمیدن یا مکیدن هوا به این کویل انجام می شود .

فن زیلابگ اره ای

طراحی کویل­های آرشه به وسیله پیشرفته ترین نرم افزار های روز دنیا انجام شده است که مورد تایید موسسهAHRI هستند.

یکی از فنهایی که امروزه به دلیل افزایش جمعیت و به طبع آن افزایش نیاز مردم به مواد غذایی بیشتر مورد نیاز است، فن سردخانهای زیلابگ است.

فن های زیلابگ

هنگامی که در اماکن مختلف مانند سردخانه به انتقال سریع حرارت نیاز باشد، از فن سردخانهای استفاده میشود. مبدلهای حرارتی مانند اواپراتور و کندانسور عمدهترین استفاده را از فن سردخانهای دارند.

فن تونلی زیلابگ آلمان

انواع اواپراتور سردخانه در شرکت ما بر اساس بازه دمایی مورد نیاز در سردخانه و تونل انجماد به سه دسته DL , DD , DJ تقسیم می شود که هر کدام از انواع اواپراتور سردخانه ای در محدوده دمایی مورد نظر خود کار می کند.

مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال از الکتروموتورهای تا 2400 دور در ظرفیت تا 2030 متر مکعب استفاده میشود، از الکتروموتورهایی با سرعت 1400 دور در ظرفیت تا 12200 متر مکعب بر ساعت و از الکتروموتورهای تا 900 دور در ظرفیت های بالاتر به کار گرفته میشود.

کاتالوگ فن زیلابگ آلمان

این گروه امروزه فعالیت خود را در زمینه ی فروش انواع پمپ های صنعتی و تهیه و تولید سیستم های تهویه از جمله اسکرابر ، سیکلون انتقال مواد و الکترواستاتیک ، کانال ، هود تصفیه کننده و انواع هواکش آکسیال با ظرفیت 1000 تا 150000 متر مکعب بر ساعت و دمندگی 9.8 الی 294.19 میلی بار گسترش داد.

فن رادیال زیلابگ

این گروه امروزه فعالیت خود را در زمینه ی فروش انواع پمپ های صنعتی و تهیه و تولید سیستم های تهویه از جمله اسکرابر، سیکلون انتقال مواد و الکترواستاتیک، کانال، هود تصفیه کننده فن کندانسور زیلابگ و انواع هواکش آکسیال گسترش داد.

برای خرید محصول از طریق وارد کننده فن زیلابگ، باید به سایت سلام سرما مراجعه کنید. زیلابگ یک برند تولید کننده فن آکسیال و سانتریفیوژ ایرانی است.

نیازی فن اکسیال زیلابگ نیست که فن خود را در تمام طول روز روشن کنید. فن تبرید ( فن تبریدی ) دستگاه های الکتریکی قدرتمند و فن سردخانه ای میباشند که قدرت حرکت هوا را افزایش می دهند ، فن های برودتی نامیده می شوند.

فن صنعتی زیلابگ

هواکشها ی آکسیال توانایی جابجایی هوا را در جهت محور موتور دارا می باشند. اگزوز فن ها را می توان بر اساس سبک فن اکسیال زیلابگ و عملکرد کلی شما انتخاب کرد.

فن های اگزوز حمام به کنترل رطوبت و حذف بخار آب کاتالوگ فن زیلابگ آلمان روی آینه ها و دیوارهای شما کمک می کنند. ​This article was g ener᠎ated by GSA C᠎ontent  Generator Demover si on.

فن مکنده زیلابگ

فن رادیال زیلابگ از فن های AC محوری به طور گسترده ای در دستگاه های فروش استفاده می شود تا در مواردی که فضای محفظه محدود است ، خنک کنندگی ایجاد کنند.

شرکت فن زیلابگ

هم اکنون می توانید انواع فن های آکسیال صنعتی و هواکش های محوری را با قیمتی مناسب و تخفیف ویژه نمایندگی از مبنافن اولین و گسترده ترین نمایندگی دمنده و زیلابگ در استان البرز خریداری نمایید.

همچنین می توانید مشاوره رایگان در خصوص نصب و ارسال کالا دریافت نمایید. هرگز دو يونيت داخلي و بيروني را در اختلاف سطحي بيش از حد استاندارد نصب نكنيد.

از هواکش اکسیال برای تخلیه گارهای داغ و گرد و غبار در کارخانجات جوشکاری، کوره ها و … هواکش سقفی پر کاربردترین سیستم تهویه در مکان های عمومی مانند: ادارات، بیمارستان ها و …

در کارخانجات می توان با قرار دادن چندین فن اکسیال و کار کردن به صورت موازی حجم زیادی از هوا را جابجا و نسبت به تخلیه و تامین تهویه مطبوع اقدام کرد.

استفاده از هواکش گلخانه و مرغداری با هدف تهویه و تبادل هوای خارج با هوای داخل محیط، کاهش دما در فصول گرم، تامین دی اکسید کربن برای رشد گیاهان، متعادل کردن رطوبت در داخل محیط گلخانه و در نهایت افزایش رشد گیاهان است.

این یک راه فن اکسیال زیلابگحل عالی برای بهره مندی از تهویه و کارکرد موثر است. در حقیقت برای کوچک کردن مشکلات ابعادی ریسیور بایستی شناختی از کارکرد آن داشته باشیم.

برای حصول اطمینان از کارکرد مطلوب فن,توصیه می گردد به شرایط محل نصب که شامل موارد زیر می گردد توجه نمایید.

این مدل هواکش صنعتی زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن2 کیلوگرم است که نسبت به مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است.

اگزوز فن سقفی به راحتی نصب می شود. یا 6 پل، با کلاس عایق F و ساپورت گرمایی داخلی می باشد.

هواکش های صنعتی دستگاهی است که ایجاد یک فضای مناسب یا حتی نگه داشتن یک جو ثابت در کارگاه ها یا ساختمانهای صنعتی استفاده میشود.

هواکش های صنعتی در هر نوعی کمک می کنند جریان هوای ثابت و یکنواخت شود و حتی می توانند گازها یا آلودگی های صنعتی را که به واسطه سایر فرآیندهای صنعتی تولید شده اند پاکسازی کنند و هوای اطراف تان را مطبوع نمایند.

این نوع هواکش ها فضای چندانی اشغال نمی کنند و به همین دلیل هم متخصصان اغلب آنها را انتخاب می کنند.

در محيط های صنعتی می شوند و گاهی مقدار آنها از حدود مجاز فراتر می روند. جهت کاکرد مناسب کندانسور از نظر فشار کاری راهکار های مختلفی وجود دارد که میتواند این مساله را تضمین کند ، برای مثال کنترل دبی هوای عبوری از روی کویل به وسیله لوور ها (دمپر یا دریچه ها ) که می توانند به صورت دستی یا موتور دار باشند ویا کنترل سرعت فن ها به وسیله ی درایو کنترل فرکانس که البته ساده ترین راه کنترل توالی روشن و خاموش شدن فن ها می باشد.

اول صنعت دارای کامل ترین مجموعه فن های تولیدی شرکت زیلابگ در استان البرز می باشد. در خواهید یافت که خرید از مجموعه مبنافن بسیار اقتصادی تر و مقرون به صرفه تر از سایر وب سایت های همانند است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.