حضور وزیر اقتصاد در کانون اصلاح و تربیت تهران

[ad_1]

وزیر اقتصاد در کانون اصلاح و تربیت تهران حضور یافت.

به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان زندان، سید احسان خاندوزی در بازدید از کانون اصلاح و تربیت تهران با تاکید بر درس های ماه مبارک رمضان و گفت و گو با مددجویان اظهار کرد: شما یاد خواهید گرفت که در این دوره فردی مفید برای جامعه شوید. آینده.

وزیر اقتصاد در شب شهادت امیرالمومنین (ع) و همزمان با لیالی قدر در بازدید از مراکز مشاوره و بخش های مختلف کانون اصلاح و تربیت مهمان ضیافت افطار آنان بود.

این مقام دولتی در بازدید از کانون اصلاح و تربیت با تقدیر از فعالیت ها و تلاش های صورت گرفته در کانون اصلاح و تربیت گفت: نماینده ویژه ای به آموزش و پرورش استان تهران و وزارت دارایی برای ارجاع امور مربوط به حمایت از برنامه های اصلاحی معرفی می شود. ” کمک لازم است.

سید احسان خاندوزی ادامه داد: در آینده باید بر اساس آموزه ها و آموزش های اخلاقی، دینی و حرفه ای که در اینجا خواهید آموخت، فردی مفید برای جامعه شوید.

وی ابراز امیدواری کرد در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان مانند عید قطر به کانون های اصلاح و تربیت استان تهران و سایر استان ها و همچنین مددجویان بودجه ای به عنوان کمک بلاعوض در نظر گرفته شود.

مدیرکل زندان های استان تهران در گزارشی از وضعیت عمومی کانون اصلاح و تربیت گفت: اعتقاد عمومی بر این است که نوجوانان زیر 18 سال باید از حمایت های قانونی، قضایی، پزشکی، اجتماعی، آموزشی و مددکاری برخوردار شوند.

سید حشمت الله حیات الغیب تاکید کرد: با توجه به سنین نوجوانی این دسته از مددجویان که خارج از عنوان و ضوابط خاص زندان در مکانی جداگانه نگهداری می شوند نیازمند رفتار محبت آمیز و خانوادگی پرسنل هستند. مدیر مجموعه.

وی بر لزوم پیشرفت در مداخلات روانشناختی و خدمات مشاوره ای برای تمامی مددجویان زیر 18 سال تاکید کرد و گفت: روش درست زندگی در آینده. «آنها خوب رشد نمی کنند.

مدیرکل زندانهای استان تهران تاکید کرد: اصل محوری نگهداری غیرقانونی از کودکان زیر 18 سال فقط برای اصلاح و تربیت آنها و حفظ منافع آنها ساماندهی شد.

وی بیان کرد: مددجویان امکان تحصیل در مجتمع آموزشی داخل مرکز، شرکت در ساعات مختلف آموزش حرفه ای و کسب عناوین صادره آموزشی یا هنری و حرفه ای را بدون درج نام مرکز یا زندان دارند.

حیات الغیب با اشاره به حضور خیرین در عرصه های جهاد گفت: کمیته‌های صلح و سازش از جمله ظرفیت‌های خوبی است که به خیرین اجازه می‌دهد با مسئولان و دستیاران مرکز برای رفع شبهات و اخراج مراجعین همکاری کنند.

وی در پایان خواستار پذیرش اجتماعی مددجویان پس از آزادی شد و گفت: اگر جامعه به زندانی انگ نزند و مددجو را نپذیرد، تلاش ما برای ایجاد زندگی سالم و جلوگیری از بازگشت وی به چرخه جرم بی نتیجه خواهد بود. “

پس از اقامه نماز کلیسا و افطار، وزیر اقتصاد و دارایی پای مددجویان نشست و مقرر شد به زودی نتیجه همکاری این وزارتخانه و کانون های اصلاح و تربیت در سراسر کشور اعلام شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.