معرفی و بررسی انواع فن کندانسور صنعتی

به طور کلی در جابجایی هوا به صورت اجباری که عموما توسط فن انجام می شود، عمل انتقال حرارت به نحو مطلوب تری صورت می پذیرد.

قیمت فن کندانسور یخچال اسنوا

علت: دلیلی که منجر به مواجه شدن با ارور FS یخچال فریزر ال جی می شود، خرابی سنسورهای فریزر دستگاه است.

در این موارد نباید به دنبال پیدا کردن علت باد گرم کولر ماشین باشید، زیرا این اتفاق در این نوع خودروها مسئلهای طبیعی است و به عیب یابی نیازی نیست.

فن کندانسور تیبا

راه حل: برای رفع ارور DH در یخچال فریزر ال جی نیاز است یخچال را از برق بکشید و اتصالات مهار سیم روی سنسور دما و سنسور دیفراست را بررسی کنید.

در واقع ارتباط بین برد اصلی و صفحه نمایش دچار اختلال شده است. اگر مشتاقید اروری که روی صفحه نمایش دیجیتال یخچال فریزرتان ظاهر شده را خودتان برطرف کنید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

این مسئله کاملاً طبیعی است و اگر موفق شوید محل خرابی را بیابید و علت مشکل را برطرف کنید، ارور خود به خود برطرف شده و دستگاه به حالت عادی (ریست) باز می گردد.

هرگاه دمای سنسور یخ زدایی ظرف 2 ساعت پس از شروع عملیات یخ زدایی به 8 درجه سانتی گراد نرسد، دستگاه این مسئله را با یکی از ارورهای یخچال فریزر ال جی هشدار می دهد.

فن کندانسور قیمت

در این شرایط دستگاه مشکل پیش آمده را با نمایش یکی دیگر از ارورهای یخچال فریزر ال جی هشدار می دهد.

قیمت فن کندانسور چیلر

عیبیابی و تشخیص علت اشکال پیش آمده، نخستین اقدام جهت تعمیر صدای غیرعادی یخچال است. برد الکترونیکی یخچال وایت هاوس White house از اساسیترین قطعات این یخچال است که وظایف بسیار مهمی دارد.

قیمت فن کندانسور پراید

علت این ارور می تواند مربوط به ضعیف بودن موتور، خرابی اتصالات سیم های فن، تماس قطعات دستگاه با فن، یا نهایتاً قطعی یا اتصال کوتاه سیم های لید دستگاه باشد.

فن کندانسور یخچال

هنگامی که گزینه گرمایشی دستگاه را انتخاب میکنید، به کار افتادن دستگاه برای وزیدن باد گرم، در حدود ۵ دقیقه طول خواهد کشید.

فن کندانسور دارای برندهای متنوعی می باشد و در مدل های داخلی و خارجی به بازار عرضه میگردند که ادامه به دو نمونه آن اشاره میکنیم.

قیمت فن کندانسور یخچال فریزر دوو

دو نوع کندانسور داریم، یکی کندانسور هوایی و دیگری کندانسور آبی. تابلو برقها دارای دو بخش کنترلی و قدرتی هستند.

فن کندانسور یخچال هیمالیا

علت: علت نمایش ارور FF یخچال فریزر ال جی ناشی از خرابی موتور فن BLDC بخش فریزر دستگاه است. اگر ریست مشکل را حل نکرد، ممکن است مشکلات دیگری مانند خازن، کنتاکتور ویا موتور فن خراب باشد.

فن کندانسور ماشین

ابتدا ترموستات را چک کنید، اگر این قطعه در حالت سرمایش یا خاموش قرار گرفته باشد، خبری هم از گرم شدن فضا نخواهد بود.

تست فن کندانسور یخچال

چک کنید که سیم ها مدار باز یا اتصال کوتاه نشده باشند. بنابراین برای رفع مشکل نشتی گاز یا عدم برودت حتماً از خدمات تعمیرات یخچال ال جی بهره­مند شوید.

بنابراین در وهله نخست میبایست به صدای شنیده شده خوب گوش داد و مکان صدا را پیدا کرد. فضایی که فن در آن قرار گرفته باید به گونه ای باشد که هوا بتواند راحت در آن جریان داشته باشد.

در این صورت لازم است تا موتور فن، سیم کشی، موتور و برد دستگاه توسط تکنسین حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات یخچال ال جی بررسی شوند.

چیلر آب خنک را می توان در فضاهای بسته مانند موتورخانه نصب نمود زیرا که آب کندانسور با لوله کشی به برج خنک کننده ای که در فضای آزاد نصب می شود منتقل می گردد.

شیر انبساط ( espansion value )یا اکسپنشن، قطعه ای می باشد که بعد از کندانسور و قبل از لوله مویین قرار گرفته است.

قیمت فن کندانسور یخچال سامسونگ

یکی دیگر مشکلاتی که سبب صدای غیرعادی یخچال میگردد خرابی و شکستگی پرههای فن اواپراتور و نچرخیدن آزادانهی شفت موتور است.

خرید فن کندانسور یخچال

تعمیر: در صورت وجود این مشکل میبایست کل موتور فن و پرهها باید تعویض شوند. در صورت نیمسوز شدن یا خرابی موتور، این بخش از دستگاه میبایست تعویض گردد.

در یخچال های خانگی، شنیدن صدای غیرعادی، عمدتاً به دلیل بورز خرابی در کمپروسور و چند موتور فن است. معمولاً موتور یخچال دارای محافظ است و به کمک تعدادی بست و لرزه گیر به بدنۀ اصلی یخچال مهار می شود.

فن کندانسور یخچال اسنوا 810

محصولات اصلی آنها شامل موتورهای القایی تک فاز و سه فاز برای انواع تهویه هوا ، تجهیزات هوادهی کریوژن ، واحد خنک کننده و تهویه و موارد دیگر می باشد.

سپس به سراغ اتصالات سیم روی سنسورهای یخچال بروید و آنها را تک به تک مورد بررسی قرار دهید. همچنین هرگونه اتصالی یا شل شدگی تک تک آنها را خوب بررسی کنید.

فن کندانسور یخچال دوو

در حین عیبیابی لاستیکهای نگهدارنده را هم بررسی کنید تا از پوسیده نبودن آنها مطمئن شوید. با خارج کردن این پنل، کمپروسور و کندانسور در دسترس خواهند بود.

کندانسور تبخیری معمولا در سیستمهایی با ابعاد متوسط تا بزرگ مورد استفاده قرار میگیرند. تعمیر: برای تعمیر این مورد از صدای غیرعادی یخچال، یخچال فریزر را برای چند ساعت در حالت خاموش رها کنید تا یخهای اواپراتور آن آب شوند.

قیمت فن کندانسور کولر گازی سامسونگ

اگر احساس می کنید همه چیز طبیعی به نظر می رسد، با مراکز خدمات مشتریان داره چاره تماس بگیرید و تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

فن کندانسور یخچال فریزر الکترواستیل

اگر فیوز سوخته باشد، کولر خودرو به طور متناوب روشن و خاموش می شود. در این بخش به توضیح ارورهای یخچال فریزر ال جی و اقدامات لازم برای برطرف کردن آنها می پردازیم.

خرابی فن کندانسور یخچال

راه حل: برای برطرف کردن ارور RS یخچال فریزر ال جی دستگاه را خاموش کنید و برق منبع تغذیه را قطع کنید.

فنی که پشت دستگاه در قسمت تحتانی تعبیه شده و گرما را از کندانسور تخلیه می کند. باید گفت که فنهای دمنده در بسیاری از کولرها به کار برده میشوند.

قیمت کندانسور فن دار

ظرفیت اسمی برودتی و ظرفیت واقعی برودتی تفاوت های بسیاری با هم دارند که اغلب با توجه به عدم اطلاع رسانی کامل کارفرمایان دچار مشکلات عدیده ای می شوند.

فن کندانسور یخچال صنعتی

اگر دمای خروجی کم تر باشد، به معنی گرفتگی لوله است. کندانسور یخچال عملکردی عکس اواپراتور دارد ، به این صورت که در کندانسور گاز مبرد یعنی همان گازی که سبب سرد کردن فضای داخلی یخچال می گردد، نظیر گاز فروئون موجود در یخچال فریزر که با استفاده از کمپرسور با فشار بسیار زیاد وارد می گردد، باید با کاهش دمای خود، به شکل مایع تبدیل گردد.

فن کندانسور یخچال چیست

هوا توسط فن کندانسور بین کویلهای کندانسور به چرخش درمیآید تا گرما به شکل موثرتری گرفته شود و آب حاصل از سیسم دیفراست که در سینی جمع شده بخار شود.

این فن، -یعنی فن کندانسور که در نزدیکی کمپرسور قرار دارد- گاه سبب ایجاد صدای غیرعادی یخچال میگردد. برای مثال، ممکن است بدلیل افت فشار در فیلتر هوا یا کانال ، عدد نهایی محاسبه شده اشکال داشته باشد.

آیا موتور یخچال خوب کار میکند، سرما مناسب است ولی لامپ روشنایی روشن نمیشود ؟ برای عیب یابی، مطمئن شوید که برد کنترل برق، فن کندانسور، دسته سیم و موتور فن کندانسور در شرایط خوبی کار می کنند.

خرابی موتور فن کنداسور: یخچالهایی که در فرآیند سرمایش برفک تولید نمیکنند، در قسمت کویلهای کنداسور دارای یک فن هستند.

پروانه فن کندانسور کولر گازی

تعمیر: پوسیدگی پایهی نگهدارنده موتور فن اواپراتور را بررسی نمایید و در صورت خرابی آنها را تعویض کنید. در صورت مشاهده، فوراً نسبت به تعمیر یا در صورت نیاز تعویض آنها اقدام کنید.

قیمت فن کندانسور

از عدم وجود مانع در میان پرههای فن مطمئن شوید. عمدتاً صدای غیرعادی یخچال به دلیل بروز اشکال در یکی از این موارد است: موتور فن کنداسور، موتور فن اوپراتور و پایهی نگهدارنده موتور فن اواپراتور.

این مشکل به دلیل شکستگی یا پارگی لاستیک دور درب و یا مشکل در لولا ها به وجود می آید و باعث چفت نشدن درب یخچال و کاهش کارایی آن می شود.

در صورت مواجهه با هرکدام از این ارورها، کافیست قبل از تماس با مراکز تعمیرات، راهکارهای پیشنهادی ما را امتحان کنید، شاید دیگر نیازی به تعمیر یخچال فریزر و صرف زمان و هزینه تعمیرات نباشد.

فن کندانسور ساید سامسونگ

در صورت خرابی موتور فن اوپراتور، صدای غیرعادی یخچال، از سمت فریزر شنیده میشود ضمن آنکه یخچال سرد نمیشود و مدت زمان یخ بستن آب هم طولانی میشود.

در صورت مشاهده هرگونه اتصال کوتاه یا مدار باز بودن سیم کشی ها، پیشنهاد می کنیم برای بررسی آنها با مرکز خدمات مشتریان داره چاره تماس بگیرید.

کندانسور فن دار

در یخچال های قدیمی کنداسور به صورت شبکهای از لولهها سایه رنگ پشت دستگاه میباشد. علت: علت آن که با ارور DS یخچال فریزر ال جی مواجه شده ایم، این است که دستگاه خرابی سنسور دیفراست یا همان حسگر یخ زدایی را تشخیص داده است.  This ​post has ᠎been done  by GSA Con tent Gen​erat or D emover᠎si​on​.

راه حل: تنها راهکار مؤثر برای رفع ارور RT یخچال فریزر ال جی، این است که همان ابتدا برق دستگاه را قطع کنید و سیم های متصل به سنسور دمای کابین را مورد بررسی قرار دهید.

قیمت فن کندانسور یخچال ویترینی

راه حل: برای رفع این مشکل و رفع کد خطای DS یخچال فریزر ال جی، اولین کاری که باید انجام دهید کشیدن پریز یخچال فریزر از برق است.

فن کندانسور صنعتی

در این شرایط فیوز دما یا سنسور دیفراست به طور کلی قطع شده اند یا سیم رابط جدا شده است.

فن کندانسور فریزر الکترواستیل

هرگونه زدگی یا شل شدگی در سیم ها زنگ خطر است. رایج ترین اشکالات یخچال های ال جی نظیر داشتن صداهای غیرطبیعی، پاره شدن واشر درب یخچال فریزر ال جی، درست کار نکردن یخساز یخچال ال جی، مصرف کردن زیاد برق توسط یخچال ال جی، کار نکردن کمپرسور یخچال ال جی، صدای غیرعادی یخچال، یخ زدگی یخچال ال جی، نبود آب در مخزن یخچال ال جی و …

فن کندانسور یخچال بکو

در این مقاله قصد داریم ارورهای یخچال فریزر ال جی را با هم مرور کنیم و نحوه برخورد با هر یک از آنها را بیاموزیم.

فن کندانسور یخچال اسنوا

نحوه عیب یابی کولر پراید صبا1. جهت عیب یابی برق یخچال را وصل کنید و نحوهی کارکرد موتور فن و پرهها را ببنید.

بررسی: وقتی یخ میآفتد موتور فقط ۹۰ درجه میچرخد. وقتی این اتفاق بیفتد، عملکرد کندانسور دچار اختلال می شود. در کندانسور هوا خنک تبادل حرارتی بین مبرد و هوای آزاد انجام میشود.

تست فن کندانسور کولر گازی

فن کندانسور نزدیکی کمپرسور در زیر یخچال قرار دارد. وظیفه این قطعه تعیین میزان صحیح گاز وارد شونده از کندانسور به داخل اواپراتور از طریق یک فیلتر میباشد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.