لیبل پشت چسبدار لاب

مزاياي لیبل پشت چسبدار سفارشي فيلم سفيد درخشان با Avery Industrial

سازماندهي، شناسايي، مرتب‌سازي و پشتيباني از نيازهاي تخصصي توليد با برچسب‌هاي سفارشي چاپ شده سريع و کارآمد. برچسب‌هاي سفارشي مقاوم در ادامه برابر آب به شکل حرفه‌اي بر روي فيلم سفيد بادوام چاپ مي‌شوند که از برچسب‌هاي استاندارد خانگي و اداري سخت‌تر است.

 

خدمات چاپ فن اي ما‌درها را براي برچسب هاي سفارشي خویش تعیین کنيد تا تضمين کنيد که فرآيند چاپ براي مقاومت در ادامه برابر آب بهينه شده است. سوای عرق نمودن کف دست يا پاشيده شدن آب. تصاوير و نوشته روشن و روشن مي مانند. رنگ‌ها زنده مي‌مانند و براي کدگذاري دقيق رنگ با نیز ترکيب نمي‌شوند.

 

 

از يک پورتال آنلاين ساده، برچسب هاي سفارشي بادوام را براي امکانات خویش طراحي و پیشنهاد دهيد. طرح خویش را در ادامه قالب خالي آپلود کنيد يا يکي از صدها طرح فن اي ما‌درها را تعیین کنيد تا به راحتي با متن، گرافيک و رنگ هاي سفارشي آن را تغيير دهيد.

 

 

برچسب‌هاي سفارشي را بر شالوده ورق يا رول با دستکم تعداد پیشنهاد پايين پیشنهاد دهيد و از ميان طيف وسيعي از انواع و اندازه‌ها تعیین کنيد. چه به يک طرح يا چندین طرح در ادامه هر ورق/رول نياز داشته باشيد، برچسب‌هاي سفارشي شما در ادامه کاهش از 3 روز کاري ارسال مي‌شوند.

 

 

ايده آل براي کاربردهاي صنايع غذايي و نوشيدني نظیر برچسب بطري سفارشي، برچسب براي بسته بندي مواد غذايي و ساير نيازهاي تخصصي توليد. قابل به کارگیری در ادامه مايکروويو و فريزر. فيلم و چسب سفيد بادوام مقاوم در ادامه برابر آب براي تماس غيرمستقيم با مواد غذايي طبق FDA 21 CFR 175.105 قابل قبول است.

 

 

برچسب هاي فيلم سفيد سفارشي در ادامه محيط هاي کاري داخلي سنگين نظیر گاراژهاي خودرو، انبارها و توليد سبک مفيد هستند. عالي براي سطح های معمولي صنعتي نظیر شيشه، فلز برهنه/رنگ شده، پلاستيک و چوب رنگ شده.

 

* پيشنهاد حمل و نقل با نرخ اثبات 3 دلاري صرفا براي حمل و نقل اقتصادي اعمال مي شود. پيشنهاد ارسال رايگان اقتصادي براي سفارش‌هايي با جمع کالاهاي 50 دلاري يا بيشتر (پس از تخفيف، قبل از حمل و نقل و ماليات) اعمال مي‌شود. چنانچه رویه ارسال ديگري تعیین شود، ممکن هست هزينه‌هايي اعمال شود. اين پيشنهاد صرفا براي سفارش‌هاي چاپ سفارشي Avery اعمال مي‌شود که به ايالات متحده و پورتوريکو ارسال مي‌شوند. پيشنهادات قابل تغيير است.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.