●این دستگاه قابلیت تکرارپذیری بالایی دارد

●این دستگاه امکان تکرارپذیری بالایی دارد
برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری ورق آهن, لیزر آهن, برش لیزر ورق آهن, برش آهن با لیزر, برش ورق آهن با لیزر

برش سرد منجر دفرمگی تیرآهن می شود. از نوک مشعل برنول، حرارت تولید شده از احتراق گاز استیلن و اکسیژن خارج آمده و منجر ذوب محل برش می شود.  Th is a​rt᠎ic le has been done by GSA​ C on tent​ Generator Dem᠎oversion​!

برش آهن با لیزر

به همین مسئله اعتنا داشته باشید که برش لیزر آهن مناسب میتواند میزان مرغوب بودن برش را بکاهد پس خوبتر هست همین مسئله را قبل از هر اقدامی در ادامه حیث داشته باشید که ممکن هست با کمتر ارزش ها نتوانید برش با کیفیتی را هم شاهد باشید.

برش آهن با لیزر. به کارگیری از گاز اکسیژن به وسیله لیزر، شتاب و اعتنا فراتر و میزان مرغوب بودن برش کمتری نسبت به اعمال نیتروژن دارد؛ به فعالیت بردن گاز نیتروژن، اعتنا فعالیت را بالا می برد اما به جهت برش آهن با ضخامت بالا به کارگیری نمی شود.

برش ورق آهن با لیزر

همین دستگاه با اعتنا و شتاب بالا، بضاعت برش و حک اشکال پلکسی در ادامه ضخامت و انواع مختلف را دارد.

برش لیزر آهن

شتاب و اعتنا بالای سرویس ها برش لیزر با به کارگیری از دستگاه سی ان سی موجب شده هست صنعت های متعددی از آن به کارگیری کنند. برش ورق سیاه (آهنsteel) و استنلس استیل stainless steel با لیزر در ادامه مقایسه با برش پلاسما درای اعتنا زیاد بالایی هست به نوع ای که همین میزان مرغوب بودن مرحله با دیده غیر مسلح هم قابل بازدید خدمات برش لیزری ورق آهن است.

در ادامه همین رویه محل برش را بر روی حاشیه گیوتین قرار دیتا و با فشردن شاستی، تیغه های قیچی ذیل آمده و محل گزینه حیث را برش می دهد.

همینطور بر اثر عجله مضاعف این گازها، مواد مذاب از زمینه برش خارج شده و ادامه برش امکانپذیر می گردد. دستگاه پانچ و برش هیدرولیکی از مثال های همین فعالیت هست که سوای ایجاد براده برش می دهد.

برش لیزر ورق آهن

یکی از از عوارض برش تیرآهن می تواند همین باشد که در ادامه بعضا از ساختمان ها به جهت ستون گذاری و پودرها تهیدست کمتر ارتفاع و برشکاری تیرآهن و آنگاه جوشکاری به بقیه نصیب ها هستیم.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.